Obránce Realu Madrid Antonio Rüdiger sdílí, když si uvědomil, že by se mohl připojit k „bílým“

„Víte, kdy jsem si uvědomil, že bych se mohl dostat do Realu Madrid? Bylo to, když jsem v roce 2021 vyhrál Ligu mistrů s Chelsea,“ vysvětlil Rüdiger. „To byl pro mě klíčový okamžik, protože se ukázalo, že mám kvalitu a zkušenosti, abych mohl soutěžit na nejvyšší úrovni.“

Zdálo se, že německý obránce má silný pocit sebevědomí a sebevědomí o svých schopnostech poté, co dosáhl úspěchu definujícího kariéru v Chelsea. Uvědomil si, že vstup do tak silného klubu, jako je Real Madrid, s bohatou historií vítězství ve 14 evropských pohárech, by dokonale odpovídal jeho vlastním ambicím a vítězné mentalitě jako hráče.

Budoucí fotbalista se narodil 3. března 1993 v Berlíně jako šesté a nejmladší dítě v početné rodině

„Pokud chcete být na vítězné straně, připojte se k Realu Madrid,“ řekl Rüdiger rozhodně. „Toto je klub, který je postaven na kultuře vítězství – očekávají, že budou vyhrávat trofeje rok co rok. A v takovém prostředí se mi daří. Věděl jsem, že vstup do Realu Madrid mi dá tu nejlepší šanci pokračovat ve sbírání medailí pro vítěze.“ .“

Rüdigerovo prohlášení vyjadřuje pragmatický, téměř strategický pohled na jeho profesní dráhu. Pochopil, že spojení s dominantní silou, jako je Real Madrid, by maximalizovalo jeho šance na dlouhodobý úspěch a upevnilo jeho postavení jednoho z nejlepších obránců světového fotbalu.

Než se připojíte k vítězné tradici v Realu Madrid

Před svým přesunem do španělského hlavního města v létě 2022 měl Antonio Rüdiger za sebou úspěšnou kariéru hraním za jiné špičkové kluby. Německý obránce dříve působil v Chelsea, AS Řím a VfB Stuttgart.

Rüdigerovo rozhodnutí vstoupit do Realu Madrid se samozřejmě již vyplatilo. 1. června porazili „Bílí“ ve finále Ligy mistrů UEFA 2023/2024 Borussii Dortmund 2:0. Branky Daniela Carvajala a Viníciuse Júniora zajistily legendárnímu madridskému klubu další evropský titul.

Tento poslední triumf v Lize mistrů znamená, že se Real nyní utká o Superpohár UEFA 2024, kde se utká s vítězem Evropské ligy 2023/2024 Atalantou. Pro hráče, jako je Rüdiger, muselo být připojení k tak elitnímu a konzistentnímu vítěznému stroji snadnou volbou. Nyní má možnost přidat do svého již tak působivého životopisu ještě více stříbra.

Rüdigerova kariéra ho zavedla do několika působivých klubů, ale spojení s Realem Madrid se zdá být perfektní. Neutuchající touha španělských gigantů za úspěchem dokonale ladí s vlastními ambicemi a soutěživým duchem obránce. Stát se součástí této vítězné tradice v Madridu byl pro Rüdigera jistě vysněný krok.

Co bylo podle vás hlavním důvodem, proč se Rüdiger rozhodl pro Real Madrid?
Rüdiger chtěl být součástí vítězné tradice a pokračovat ve sbírání trofejí na nejvyšší úrovni.
100%
Rüdiger po úspěšném působení v Chelsea hledal novou výzvu a šanci zahrát si v jiné lize.
0%
Voted: 1